Kategorie: Wszystkie | Torebki damskie jako prezent
RSS
wtorek, 19 października 2010
Prezenty!!! 10 powodów, dla których torebka jest najlepszym prezentem dla kobiety!

Prezenty!!! 10 powodów, dla których torebka damska jest najlepszym prezentem dla kobiety! 


Autorem artykułu jest Paulina
Szaleństwo przedświątecznych zakupów rozpocząć czas! Znów nadchodzi okres bieganiny i poszukiwania tego jedynego i niepowtarzalnego prezentu. Oto kilka słów na temat idealnego prezentu dla każdej kobiety jakim jest damska torebka. Dlaczego? Dowiesz się z poniższego artykułu...

10 powodów, dla których torebka jest najlepszym prezentem dla kobiety! 


1.Nie trzeba jej przymierzać-  uff... nie musisz znać rozmiarów obdarowywanej osoby, torebka zawsze pasuje- nie ma ryzyka kupienia rzeczy zbyt dużej lub, nie daj Boże(!), zbyt małej;2.Nie zagraża życiu lub zdrowiu obdarowywanej- w przeciwieństwie np. do wymarzonej pary niebotycznych szpilek, w których nie da się chodzić lub karnetu na modne zajęcia taneczne, z których na pewno wróci posiniaczona lub ze zwichniętą kostką;3.Obdarowana kobieta zawsze, gdy spojrzy na swoją piękną torebkę, będzie myślała ciepło o obdarowującym i na pewno nie omieszka pochwalić się nią znajomym, oczywiście za każdym razem wymieniając jego imię! Jest to swoista reklama dla obdarowującego, widoczny dowód, że kupił prezent- jego imię będzie na językach i to w pozytywnym tego słowa znaczeniu...;4.Jest praktyczna i łatwa w obsłudze- obdarowywana kobieta z pewnością nie odstawi jej na półkę lub nie rzuci w kąt. Nie trzeba jej podlewać, karmić ani wyprowadzać na spacer. Nie przeterminuje się ani nie popsuje. Nie trzeba jej prasować. Nie ma ryzyka, że nie będzie pasować. Nie można się nią skaleczyć i nie nie trzeba w niej wymieniać oleju... jednym słowem same zalety;5.Ogromny wybór modeli i kolorów torebek sprawia, że wybranie torebki nie nastręcza już kłopotu. Szczególnie w sklepach internetowych można znaleźć markowe (stawiaj na jakość!) torebki damskie po atrakcyjnych cenach. Sprytne zakupy, trafione prezenty oraz zaoszczędzony czas i pieniądze- to jest nie tylko dla obdarowywanej ale przede wszystkim dla obdarowującego!;6.Na każdą okazję- torebka to doskonały prezent na Boże Narodzenie, urodziny, imieniny, Dzień Kobiet, Dzień Matki, Walentynki  i wszystkie inne możliwe okazje bez wyjątku!;7.Każda kobieta potrzebuje torebki! Bez względu na wiek, stan cywilny, rozmiar i poglądy polityczne... torebka to kobiecy atrybut, manifest i przenośne biuro-garderoba;8.Opcje rozbudowywania prezentu są nieograniczone- można do niej dokupić portfel, kosmetyczkę, buty, apaszkę, długopis, notatnik... można też zbudować nową szafę, a jak szafa będzie za mała na wszystkie bibeloty to można kupić nowy dom...;9.Nie musisz obrabować banku! W Twoim ulubionym sklepie internetowym kupisz wyjątkową markową torebkę za ułamek oryginalnej ceny! Teraz zamiast obdarować jedną osobę, możesz obdarować dwie...albo trzy!;10.Teraz łatwo kupić niepowtarzalny i unikatowy prezent przez internet- żadna kobieta nie chce spotkać na ulicy innej z taką samą torebką! Wyjątkowość sprezentowanej torebki świadczy o wyjątkowości obdarowywanej osoby. Dlatego torebka to świetny sposób na obdarowanie ważnej kobiety w Twoim życiu.


HotRada dla Ciebie: jeżeli chcesz wybrać odpowiednią torebkę skorzystaj z poradnika...


Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Torebki listonoszki – na jaką okazję?

Torebki listonoszki są w zasadzie na każdą okazję. Pozostaje jedynie kwestia ich doboru do kreacji. Nawet w wersji wieczorowej (choć niekoniecznie w połączeniu z elegancką suknią blisko ciała) mogą się sprawdzić doskonale. Niemniej jednak przywykłyśmy kojarzyć je ze stylem sportowym. Ukierunkowują nas i utwierdzają w tych skojarzeniach producenci torebek najpopularniejszych marek. Co nie znaczy oczywiście, że niektórzy z nich nie przełamują stereotypów i nie proponują listonoszek w wersji bardziej eleganckiej.

 

Najtrwalsze klasyczne listonoszki ze skóry

Takie torebki, nazywane też raportówkami idealnie nadają się do noszenia na co dzień i to niekoniecznie przez studentki czy uczennice. Gdy masz coś szybkiego do załatwienia w mieście i nie jesteś zobowiązana klasycznym strojem, możesz założyć coś sportowego a do tego listonoszkę w wersji bardzo classic. Nie pomieścisz w niej może całego torebkowego bagażu (np. takiego, jaki zdarza ci się zabierać do pracy), ale za to będziesz mieć pełną swobodę ruchów, a torebka doskonale stopi się z resztą sportowej kreacji.

 

Torebki listonoszki z tkanin

Równie praktyczne są wszystkie propozycje z tkanin. Jest ich na rynku cała masa, od mikrych listonoszek rozmiaru dużej kosmetyczki, po klasyczne czy nieco powiększone rozmiary. Z taką listonoszką można wybrać się dokądkolwiek. Oczywiście pod warunkiem, że pogoda dopisze, na deszcz zdecydowanie lepsze są listonoszki skórzane.

Listonoszki lub reporterki do pracy i na specjalne okazje

Tu dominują zdecydowanie torebki skórzane, choć wśród tych bardziej eleganckich spotkamy i materiały i wykończenia lakierowane. Co do dodatków – w listonoszkach też zdarza się spotkać najrozmaitsze aplikacje, ćwieki bądź inne ozdoby, które sprawiają, że prosta zdawałoby się forma zyskuje nieco na fantazyjnej kobiecości.
Torebki listonoszki i reporterki znajdziecie wśród propozycji większości projektantów. Zachęcam do przejrzenia dostępnych modeli, a osobiście polecam listonoszki i reporterki od Marca Jacobsa sygnowane Marc by Marc. Owszem może są nieco drogie, ale za to jakiej jakości! O walorach estetycznych i funkcjonalnych nawet nie wspomnę są oczywiste.
Kilka propozycji listonoszek i reporterek od Marca Jacobsa znajdziesz na stronie Torebka.net.pl

 

 

Źródło: Torebki listonoszki – na jaką okazję? - Ania

 

Torebki z materiału

 

Torebka z materiału vintage

Torebki listonoszki, raportówki

 

Torebka raportówka, listonoszka na ramię